Про клінікуПо вулиці Комбайнівській (район Холодна Гора), у місті Харкові, знаходиться одноповерхова будівля з лагідною назвою «Дружочек». Це ветеринарна клініка, де Вашим улюбленим вихованцям: собакам, кішкам, птахам, гризунам і навіть рептиліям завжди готові надати допомогу.
При вході до клініки Вас зустріне привітний персонал на ресепшені. Дівчата-адміністратори уважно вислухають, запишуть до потрібного спеціаліста та зареєструють Вашу тварину в нашій базі даних. У базі даних містяться медичні карти всіх пацієнтів, які дають повну інформацію про результати діагностики, призначене лікування та щеплення.
Клініка веде прийом за попереднім записом (можна просто по телефону), що позбавляє необхідності сидіти в черзі і дозволяє потрапити на прийом у зручний для Вас час.
До ваших послуг:

  • діагностика;
  • консультація;
  • профілактика захворювань;
  • лікування;
  • лабораторні дослідження.

Якщо ситуація екстрена, то допомога буде надана одразу. Прийом триває цілодобово.
Завдяки сучасному обладнанню та великому штату вузькоспеціалізованих лікарів – хірург, офтальмолог, кардіолог, лікар ультразвукової діагностики, невролог, дерматолог, стоматолог, екзотолог – у клініці є все необхідне для ефективної діагностики, лікування та операційного втручання.
За необхідності цілодобового спостереження лікарем тварина може бути поміщена до стаціонару. Для пацієнтів із інфекційними захворюваннями – стаціонар окремий.
Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у наукових конференціях, з'їздах ветеринарних лікарів, семінарах та ведуть наукову діяльність. Методики лікування, що вони застосовують, зарекомендовані в усьому світі.
Зручне паркування, м'які диванчики в холі, телевізор, кондиціонер, чашка гарячої кави для Вас та миска прохолодної води для Вашого вихованця зроблять перебування в клініці максимально комфортним.