ЗООМАГАЗИНТварини – це ті самі діти. З появою в сім'ї вихованця, ми розуміємо, що як хороші батьки, повинні подбати про його правильне харчування, здоров'я та настрій. У цьому Вам допоможуть товари, представлені в магазині ветклініки Дружочек.

Всі ми знаємо, що запорукою здорового та повноцінного життя є правильне та збалансоване харчування. У нашому зоомагазині представлений широкий асортимент високоякісних кормів супер-преміум класу та холістиків, а також лікувальні корми на той випадок, якщо Вашому вихованцю необхідна спеціальна дієта. Якщо потрібен корм, якого у нас у продажу немає, ми зробимо все можливе, щоб замовити його для Вас якнайшвидше і навіть доставити додому. Якщо Ви ще не визначилися з типом корму, наші продавці-консультанти та лікарі допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Зручне розташування зоомагазину в одній будівлі з ветклінікою Дружочек дозволяє без зволікання придбати призначені лікарем ліки та вітаміни та почати лікування максимально швидко. Ми продаємо лише ті ветеринарні препарати, які пройшли спеціальну перевірку та мають усі необхідні дозволи та сертифікати. При необхідності, наші співробітники можуть знайти і замовити навіть ветпрепарати, що рідко зустрічаються у продажу.

Для екзотичних тварин у зоомагазині Дружочек є великий вибір товарів, підібраних безпосередньо нашим лікарем-екзотологом (корми, іграшки, наповнювачі, лікувальні препарати для птахів, рептилій та гризунів). Багато з цих товарів Ви зможете знайти лише у нас.

У нашому зоомагазині представлено широку лінійку професійної косметики для тварин. Це шампуні та кондиціонери, спеціальні засоби для догляду за різними типами вовни, лікувальні засоби при захворюваннях шкіри. При покупці косметики та засобів по догляду за шкірою та вовною, при необхідності, Ви зможете отримати консультацію як продавців-консультантів, так і нашого грумера та лікаря-дерматолога.

Щоб Ваш вихованець відчував себе комфортно і виглядав стильно під час прогулянок, Ви можете придбати  у нас для нього теплий зимовий одяг, комбінезони, що не промокаються на весну, а також всілякі гламурні вбрання. Весь одяг якісний, зручний і практичний.

Підстилки, перенесення, всілякі іграшки, миски, будиночки для тварин, кігтеточки, повідці, нашийники, намордники, ласощі, вітаміни, інструменти для грумінгу, наповнювачі та туалети та ще багато потрібних та корисних речей Ви зможете знайти, відвідавши наш зоомагазин Дружочек.