Стаціонарне лікування тварин

Дуже зручно, і для власників тварин та для лікарів, коли в клініці є стаціонар – окреме спеціальним чином обладнане приміщення для утримання тварин після операцій, пологів або під час тяжких хвороб, які потребують постійного контролю.

Клініка «Дружочек» має у своєму розпорядженні стаціонарні місця для 12-ти кішок і 6-ти собак, а також окреме приміщення для заразних тварин. Місця-клітини обладнані належним чином, є інфрачервоні лампи для обігріву післяопераційних пацієнтів, завжди перед очима лікарів аркуші призначень. Усі клітини щодня миють деззасобами та кварцують. Вірусний стаціонар додатково обладнаний дезбар'єрами. У нашому стаціонарі встановлено чергування лікарів, ми бачимо безперервну динаміку зміни стану тварини, будь-якої миті, у разі потреби, беремо аналізи, дивимося тварину на УЗД. У домашніх умовах все це, звичайно ж, недоступне або не настільки оперативно, тому ми рекомендуємо тварин, які важко захворіли, залишати в клініці на стаціонарне лікування. Так спокійніше почуваються і господарі і тварини та лікарі – лікування ефективніше, коли наші пацієнти постійно під наглядом.

Стаціонар ефективний також протягом доби для проведення планових операцій та подальшого виходу тварини з наркозу. Хазяїн може залишити у клініці свого вихованця вранці перед роботою, а ввечері забрати його вже у нормальному стані. За день проводиться операція і під нашим контролем тварина виходить із наркозу без ускладнень та незручностей. Такого виду стаціонарне обслуговування є безкоштовним.

Останнім часом стають популярними пологи у стаціонарі і це не данина моді. Тварини народжують частіше пізно ввечері чи вночі – це завдає маси переживань та незручностей господарям. Помістивши вагітну собаку або кішку за день-два до передбачуваних пологів у наш стаціонар, можна бути впевненим, що тварина знаходиться під кваліфікованим наглядом і їй вчасно допоможуть, якщо щось піде не так. У нас є пацієнти, які вже кілька разів народжували в клініці «Дружочек».

У разі тяжких вірусних захворювань без стаціонару обійтися неможливо, наприклад у випадку, коли тварина постійно повинна знаходитись під крапельницею, що неможливо забезпечити вдома.

Наші лікарі мають великий досвід та практичні навички поводження з тваринами та вміють встановити контакт із кожним своїм пацієнтом.