Терапія

Терапія – у перекладі з грецької означає лікування, оздоровлення, ліки.

Терапевтичні пацієнти - це тварини, яких необхідно лікувати нехірургічними методами, тобто за допомогою ліків.

Ключове місце у ветеринарній терапії займає власник тварини, адже собака чи кішка не можуть сказати, де у них болить, вони також не зможуть приймати ліки. Важливо, щоб звернення до ветеринарної клініки відбувалося відразу після виявлення симптомів хвороби, адже кожен день може коштувати здоров'я, а іноді й життя тварини.

Для пацієнтів та їх власників у ветеринарній клініці «Дружочек» цілодобово доступно 5 приймальних кабінетів. Кожен кабінет оснащений усім необхідним: лікарськими препаратами, інструментарієм, кнопкою виклику персоналу, бактерицидними лампами тощо.

Перший етап терапевтичного прийому – це збір анамнезу чи історії хвороби. Далі ветеринарний лікар проведе ретельний огляд пацієнта. У деяких випадках для підтвердження діагнозу може знадобитися додаткова діагностика. У розпорядженні лікарів клініки – лабораторія, в якій виконуються як звичні біохімічний та клінічний аналіз крові, аналіз сечі, так і більш спеціалізовані тести. У стінах клініки розташований сертифікований рентген кабінет та кабінет УЗД.

Після встановлення діагнозу тварині буде призначено необхідне лікування, а власнику - озвучено прогноз.