Дерматология

Шкіра – це найбільший орган в організмі, який має право на власні захворювання!

Саме цією фразою захотілося розпочати цей розділ, так як не минає і дня, щоб наші лікарі дерматологи не стикалися з безглуздими підходами до лікування захворювань шкіри. Шкіра має дуже велику кількість хвороб, для виявлення яких необхідні спеціальні діагностичні аналізи та процедури. Візуально більшість шкірних хвороб виглядають однаково або дуже схоже і поставити діагноз просто глянувши на тварину неможливо. До нас за допомогою часто звертаються розчаровані і зневірені господарі тварин, які не один рік безуспішно намагаються вилікувати своїх вихованців від сверблячки або облисіння, але, на жаль, безрезультатно. Ми допомагаємо їм.

У ветеринарній клініці "Дружочек", ми професійно займаємося питаннями захворювань шкіри. Наші лікарі дерматологи проходили навчання у провідних фахівців Росії та Європи. Відвідуються конференції та конгреси для постійного набуття досвіду у галузі ветеринарної дерматології.

Для встановлення діагнозу використовуються новітні, сучасні методи діагностики і, безумовно, багатий досвід наших фахівців. Вам будуть запропоновані необхідні та прийнятні за ціною курси лікування та профілактика на майбутнє. У нашій клініці лікарі використовують визнані у всьому світі методи лікування.

Прийом до лікарів дерматологів ведеться за записом за телефонами, які Ви можете знайти на нашому сайті. Не впадайте у відчай раніше часу! Ми завжди готові допомогти Вам і професійно розібратися у Вашій проблемі.