Хірургія

Операційна у ветеринарній клініці «Дружочек» організована подібно до медичних закладів для людей. Це окрема кімната, де постійно підтримуються стерильні умови, і ніколи не проводиться терапевтичний прийом.

У розпорядженні досвідчених хірургів - сучасний інструментарій та обладнання: електрокоагулятор (апарат для припікання судин), хірургічний відсмоктувач, безтіньові лампи і т.д. Хірурги використовують лише одноразовий витратний матеріал високої якості.

Ретельне ставлення до дотримання стерильності практично повністю унеможливлює ризик післяопераційних ускладнень.

Наркоз – найважливіша частина будь-якої операції, адже хірурги можуть робити те, що дозволяють їм анестезіологи. Препарати для наркозу та дози підбираються індивідуально, на підставі передопераційного обстеження. Життєві показники (ЕКГ, частота дихання, серцевих скорочень, пульсу, температура тіла, концентрація вуглекислого газу в повітрі, що видихається, сатурація гемоглобіну киснем) в режимі реального часу виводяться на монітор пацієнта.

Під час операції пацієнту подається 100% кисень, у разі потреби проводиться штучна вентиляція легень. Наявність інфузійних та шприцевих насосів дозволяє з високою точністю вводити препарати протягом усієї процедури.