Діагностика (УЗД, Рентген, Кардіограф, Ендоскоп)

Інструментальні методи обстеження користуються в клініці «Дружочок» великою популярністю, власне застосування спеціалізованої техніки вже давно стало невід'ємною частиною нашої роботи.

У клініці є апарат УЗД експертного класу, цифровий рентген, кардіограф, ендоскоп, офтальмоскоп. Вся діагностична апаратура ветеринарна або адаптована під наших пацієнтів, яка враховує поведінкові особливості тварин та їх фізіологію.

За допомогою УЗ діагностики ми можемо оцінити стан практично всіх систем в організмі. Визначаються патології статевої системи, органів черевної порожнини, виявляється наявність пухлин, вагітність та її перебіг. Окрема, поглиблена увага приділяється питанням ехокардіографії.

Нещодавно придбаний цифровий рентген апарат суттєво розширив наші можливості у галузі діагностики та постановки точного діагнозу. Тепер фахівці візуальної діагностики ветеринарної клініки "Дружочек" ще більш точно і коректно можуть діагностувати проблеми опорно-рухового апарату - травми, переломи, тріщини, випадання хребетних дисків та ін., камені в сечовому або жовчному міхурі та багато інших патологій. При проведенні рентгенологічного обстеження нашій клініці обов'язково використовуються засоби особистого захисту для власників тварини.

У клініці «Дружечок» активно використовується ендоскопія для діагностики шлунково-кишкового тракту, глибокого дослідження глотки, носа та вух, а також для отримання зразків тканин пухлин, розпізнавання і навіть вилучення сторонніх предметів без оперативного втручання.

Для діагностики очних захворювань у клініці є офтальмоскоп.

Нещодавно придбано плазмаферез – для очищення плазми крові при отруєннях, алергічних реакціях, ураженнях спричинених укусами кліщів. Це досить новий апарат, що рідко зустрічається у ветклініках. Він дуже ефективний навіть за запущених патологіях і дає швидкий ефект.

В особливо складних випадках тварині може бути проведена томографія.

Така забезпеченість лікарів інструментальними та лабораторними діагностичними інструментами забезпечує високу якість та оперативність у постановці діагнозу, що звичайно відчутно підвищує ефективність лікування.