Грумінг

Усі власники хочуть, щоб їхні вихованці чудово виглядали. Запорукою привабливості їхнього зовнішнього вигляду є доглянуті кігтики, вушка, чудовий стан вовни та гарна стрижка. Але для цього потрібні спеціальні знання, досвід та час. Деякі люди мріють про довгошерстого собаку або кішку, але не наважуються її завести через побоювання, що доглядати за її вовною виявиться занадто важко. А хтось спеціально заводить собі гладкошерсту тварину, вважаючи, що стежити за її шерсткою взагалі не потрібно.

Насправді, догляду за зовнішнім виглядом потребують собаки та кішки всіх порід і з будь-якою довжиною вовни, незалежно від того, готуєте Ви вихованця до виставки чи ні.

Комплекс процедур з догляду за кігтями, вухами та вовною називається грумінгом. Грумінг може переслідувати різні цілі.

Якщо Ваш собака чи кішка беруть участь у виставках, то їм необхідний професійний грумінг (виставковий грумінг). Стрижка робиться відповідно до всіх стандартів породи, підкреслюючи позитивні риси екстер'єру та приховуючи недоліки. А купання, сушіння, спеціальне укладання вовни, стрижка кігтів і чищення вух є завершенням образу.

Якщо ж домашній улюбленець не відвідує виставки, то догляд за ним простіше, але купання та догляд за вушками та пазурами все одно необхідні. У цьому допомагає пет-грумінг. Стрижка в даному випадку не обов'язково повинна відповідати стандарту породи, але вона допоможе тварині почуватися комфортніше в спеку і полегшить господареві догляд за вихованцем. Гладкошерсті і короткошерсті собаки також потребують догляду за вовною, тому що линяють практично безперервно. Але завдяки грумінгу можна скоротити сезон цілорічного линяння до 3-6 місяців.

Для любителів яскравих та незабутніх образів своїх вихованців існує креативний грумінг. Грумер може пофарбувати вовну, зробити на тілі тварини красивий візерунок, який Ви забажаєте, нанести стрази на вовну та вушка, покрити пазурі спеціальним кольоровим лаком та багато іншого.

Всі види послуг з грумінгу Ваш вихованець може отримати у нашій ветеринарній клініці «Дружочек». Для цього ми маємо спеціалізований кабінет, обладнаний всім необхідним для грумінгу. Ваші вихованці потраплять у надійні руки справжніх професіоналів – висококваліфікованих грумерів. Наші майстри не використовують наркоз або заспокійливі препарати, тому що завжди знаходять спільну мову зі своїми чотирилапими клієнтами.

Під час процедур догляду за вовною в нашій клініці використовується спеціальна косметика таких відомих у всьому світі марок, як Espree, Tropiclean, Iv San Bernard і Cris Cristensen. Завдяки цій косметиці шкіра та шерсть тварини отримують оздоровчий ефект. За бажанням Ви можете придбати цю косметику для догляду в домашніх умовах. Наші фахівці допоможуть підібрати для тварини індивідуальну косметику та дадуть Вам рекомендації щодо її застосування.

Після кожного клієнта стіл та інструменти обов'язково обробляються дезінфікуючими засобами.

У перелік послуг з грумінгу для собак входять: 

 • Стрижка (гігієнічна, домашня та виставкова)
 • Купання
 • Розплутування ковтунів (механічне та за допомогою спеціальних косметичних засобів)
 • Стрижка пазурів (обрізання, заточування та декоративне оформлення)
 • Чищення вух (як очищення вушного проходу від виділень, так і видалення волосся за потреби)
 • Комплекс процедур для підготовки до виставки
 • Купання з усуненням дефектів шкіри – використання спеціальних косметичних засобів при таких проблемах зі шкірою та вовною, як алопеція, рідка шерсть, недостатнє зростання волосся та грибкові захворювання.
 • Нанесення візерунків на шерсть (блиск-тату або глітер-тату)
 • Фарбування вовни
 • Триммінг – вищипування відмерлих волосків (ролінг, платинг, стрипінг)
 • Підготовка вовни для шоу
 • Нанесення каменів на вовну та вушка (декор)
 • Грумінг короткошерстих порід

У перелік послуг з грумінгу для котів входять: 

 • Стрижка
 • Вичісування
 • Видалення підшерстка за допомогою спеціальних інструментів
 • Грумінг короткошерстих порід

Поки вихованець на процедурах, Ви можете розслабитися за чашкою ароматної кави, подивитися телевізор, почитати журнал або підібрати та придбати зоотовари в нашому магазині, а також отримати консультацію з догляду.

Здоров'я Вам та Вашим вихованцям! З повагою, клініка ветеринарної медицини  Дружочек.